Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pondelkové štebotačky #7 [Spoznávame netopiere]

15 januára, 2024, 18:00 - 19:00

Pondelkové štebotačky

Príď si zaštebotať s permoníkmi a zaujímavými hosťami 🙂
Týmto eventíkom pokračujeme v tématických štebotačkách v priestoroch Envirodielničky, kde budeme preberať rôzne témy zo života geocachingu, prírody a jej ochrany a ďalších zaujímavosti.

Kto sme? Nadšenci geocachingu, ktorým záleží na prírode okolo nás. OZ Permoníci pôvodne vzniklo pre potreby Geocachingu, časom sme sa akosi prirodzene stali jedným z najaktívnejśích dobrovoľníckych organizácii v prírode. A to neraz aj vďaka kešerom. Okrem pomoci a ochrane prírody sme sa z lesov a lúk posunuli napr. aj k aktivitám na základnych a stredných školách, a to nielen v Bratislavskom kraji.

Dnešná téma:

SPOZNÁVAME NETOPIERE

Prednáška spojená so štebotaním, videoprojekciou, otázkami a odpoveďami. Dnes si predstavíme život netopierov od A po Zet od našej kamarátky, odborníčky Mgr. Blanky Lehotskej, PhD. z Prírodovedeckej fakulty UK. Možno prinesie aj živého netopiera.

 

Ako to prebieha? Stretneme sa v priestoroch Envirodielničky, vyberieme si miesto na sedenie, máme možnosť si vybrať aj občerstvenie, predstavíme si tému, vyberieme si s čím chceme pracovať a už len vyrábame a štebotáme.

Kedy: V pondelok, 15.1.2023 od 18:00 do 19:00 h. Možnosť predlženia štebotov podľa nálady.
Vstupné na štebotačkovú prednášku je 1 € / osoba staršia ako 10 rokov. Vstupné je určené na zdieľané náklady na prenájom priestoru.

 

Kde: Tvorivá Envirodielnička, Jasovská ulica 1, Bratislava – Petržalka. Vstup z terasy (z boku je schodisko).
Prístup invalidným vozíkom alebo kočíkom – cca 100 m južne od dielničky je rampa.
MHD: 59, 92, 98, 99, 192. Zastávka Lúčanka / Ľubovnianska – z oboch rovnako ďaleko. Parkovanie v okolí možné ako bežne v Petržalke + možné parkovanie za rampou pri potravinách oproti.

Tešíme sa na teba 🙂

Podrobnosti

Dátum:
15 januára, 2024
Čas:
18:00 - 19:00
Udalosť Kategórie:
,

Organizátor

OZ Permoníci

Miesto udalosti

Envirodielnička
Jasovská 1
Bratislava, 851 07 Slovenská republika
+ Google Map