Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Úprava výsadby

4 júna, 2023, 14:00 - 15:45

Pre mnohých z vás je to už známe miesto cez štipacie eventy. Ale okrem odstraňovanie prebytočného pletiva, ktoré sme nacvakali už na kilometre sme tu vysádzali aj stovky stromov. Napríklad v roku 2019 tu bol Geocaching event Výsadba pôvodných druhov drevín (GC87VW3). Okrem toho sme tu boli makať okolo stromčekov aj mimo Geocaching eventov (napr. v čase, keď eventy byť nemohli).

Aktuálne foto miesta je v titulke.

Tentokrát ťa chceme požiadať o pomoc pri prečistení okolia stromčekov, ktoré sa nám uchytili a vytvorenie nového priestoru na ďalšie, a to odstránením inváziek z okolia. Zmenou pri odstraňovaní bude aj to, že z vybraných inávaziek pripravíme koly na podopretie stromov (trojnožky), ktoré to potrebujú. Mnohé nám zničila zver, iné nádherne vyrástli a tie, ktoré ešte váhali, ale predsa vypustili listy podporíme prečistením, aby sa im dobre darilo.

Nakoľko sme naposledy zamerali v blízkosti aj malé skládky bordelu vyzbierame aj ten.

A teda:

– hrabeme, prečisťujeme

– striháme a pílime

– z použiteľných náletov pripravíme koly

– vyzbierame bordel

 

Zabezpečíme: náradie, rukavice, vrecia na odpad, reflexnú vestu. Po včasnej dohode vopred sa pokúsim aj odvoz, ak nemáš (BUS zrušili).
Čo poteší, ak máš a prinesieš: hrable, motyku, pílku, vlastné rukavice, reflexnú vestu.

Upozorňujeme na zvýšený výskyt kliešťov – repelent pomáha, nad dlhými nohavicami ani neváhaj. Pitnú vodu si prosím zabezpeč.

 

Pri bufete Flinstones sa stretávame v nedeľu, 4. júna 2023 pred 14:00 h., pracovať budeme od 14:02 do 15:47 cca 150 metrov juhovýchodne. Po celý čas eventu budeme vo viditeľnom okruhu +-56 metrov (sme na lúke).

Ďakujeme za pomoc!

 

Písomné povolenie na práce v rukách ownera.

Podrobnosti

Dátum:
4 júna, 2023
Čas:
14:00 - 15:45
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://coord.info/GCA8WPK

Organizátor

Simon Cooper (OZ Permoníci)

Miesto udalosti

Bufet Flinstones
Bufet Flinstones, Micherova zátoka
Bratislava, 821 07 Slovenská republika
+ Google Map