Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pondelkové štebotačky #3 [Malé Karpaty]

30 októbra, 2023, 18:00 - 19:15

Pondelkové štebotačky

Príď si zaštebotať s permoníkmi a zaujímavými hosťami 🙂
Týmto eventíkom pokračujeme v tématických štebotačkách v priestoroch Envirodielničky, kde budeme preberať rôzne témy zo života geocachingu, prírody a jej ochrany a ďalších zaujímavosti.

Kto sme? Nadšenci geocachingu, ktorým záleží na prírode okolo nás. OZ Permoníci pôvodne vzniklo pre potreby Geocachingu, časom sme sa akosi prirodzene stali jedným z najaktívnejśích dobrovoľníckych organizácii v prírode. A to neraz aj vďaka kešerom. Okrem pomoci a ochrane prírody sme sa z lesov a lúk posunuli napr. aj k aktivitám na základnych a stredných školách, a to nielen v Bratislavskom kraji.

Dnešná téma:

DEVÍNSKA KOBYLA / MALÉ KARPATY – 2. časť

Prednáška spojená so štebotaním, videoprojekciou, otázkami a odpoveďami. Predstavíme si Devínsku Kobylu, Malé Karpaty ich zaujímavosti, plány, ale aj ich históriu.
Tému Devínska Kobyla / Malé Karpaty – 2. časť by nám mal predstaviť náš kamarát Palo Littera, podpredseda Bratislavského regionálneho ochranárskeho združenia. Ak by mu to však nakoniec predsa len časovo nevyšlo určite nájdeme podobne kvalitnú náhradu.

Ako to prebieha? Stretneme sa v priestoroch envirodielničky, vyberieme si miesto na sedenie, máme možnosť si vybrať aj občerstvenie, predstavíme si hosťa, tému, zatiahneme závesy, spustíme projektor a štebotáme.

Kedy: V pondelok, 30.10.2023 od 17:51, predpokladaný záver štebotania je o 19:18. Možnosť predlženia štebotov podľa nálady.
Vstupné dobrovoľné, ale úprimne vítané na zdielané náklady priestoru.

Kde: Tvorivá envirodielnička, ul. Jasovská 1, BA – Petržalka. Vstup z terasy (z boku je schodisko).
Prístup invalidným vozíkom alebo kočíkom – cca 100 m južne od dielničky je rampa. Ak ti je to moc strmé zavolaj alebo napíš, vybehneme pomôcť.
MHD: 59, 92, 98, 99, 192. Zastávka Lúčanka / Ľubovnianska – z oboch rovnako ďaleko. Parkovanie v okolí možné ako bežne v Petržalke + možné parkovanie za rampou pri potravinách oproti.

Tešíme sa na teba 🙂

Podrobnosti

Dátum:
30 októbra, 2023
Čas:
18:00 - 19:15
Udalosť Kategórie:
,
Webstránka:
https://coord.info/GCAE5MH

Organizátor

OZ Permoníci

Miesto udalosti

Envirodielnička
Jasovská 1
Bratislava, 851 07 Slovenská republika
+ Google Map