Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Utorkové štebotačky – Otváračka

19 septembra, 2023, 17:45 - 19:30

Pondelkové štebotačky

Príď si zaštebotať s permoníkmi a zaujímavými hosťami 🙂
Týmto stretnutím otvárame Utorkové štebotačky počas ktorých sa plánujeme stretávať v našich priestoroch a preberať rôzne témy zo života Geocachingu, ale predovšetkým témy prírody a iných zaujímavosti okolo nás.

Kto sme? Nadšenci Geocachingu, ktorým záleží na prírode okolo nás. OZ Permoníci pôvodne vzniklo pre potreby eventov Škola v prírode po jej prvom statuse MEGA a kvôli CITO eventom na ktoré boli potrebné rôzne papierové povolenia. Časom sme sa akosi prirodzene stali jedným z najaktívnejśích dobrovoľníckych organizácii v prírode. A to neraz aj vďaka kešerom. Okrem pomoci a ochrane prírody sme sa z lesov a lúk posunuli k pomoci Záchranných staníc zvierat, ale aj k aktivitám na základnych a stredných školách v Bratislavskom kraji. Z kešerských nickov z ozetka možno poznáš: geJulie, Simon Cooper, Labuťka81, mimino84, sv.Augustin, pgasparik, myšpet, Ringiš, JaSaHram, hudecof, yoki666, CR(G)EO, kapplan, casperbohemia, misoba…

Dnešná téma: Otváračka. Tentokrát to bude voľně štebotanie, počas ktorého si predstavíme priestory, svet Geocachingu okolo nás, ale povieme si aj čo pripravujeme a zhrnieme si čo všetko je už za nami. Napriklad aj cez uskutočnené CITO eventy na ktorých sme sa aktívne podieľali.

Ako to prebieha? Stretneme sa v priestoroch envirodielničky, ktorú sme si pracne od základov vybudovali, aby sme mohli aj teba pozvať medzi nás a poštebotať si s nami, ďalšími kešermi a našimi hosťami. Máme strechu nad hlavou, máme kde sedieť, máme možnosť občerstvenia, využitia toalety, nadhodíme témy a štebotáme kým sa zobáčikom bude chcieť.

Kedy: V utorok, 19.9.2023 od 17:44 do 18:14 bezplatne a od 18:15 za doborovoľný príspevok na náklady nájmu a energií. Predpokladaný záver štebotania je o 19:31. Možnosť predlženia štebotov podla nálady.

Kde: Tvorivá envirodielnička, ul. Jasovská 1, BA – Petržalka. Vstup z terasy (z boku je schodisko).
MHD: 59, 92, 98, 99, 192. Zastávka Lúčanka / Ľubovnianska – z oboch rovnako ďaleko. Parkovanie v okolí možné ako bežne v Petržalke + možné parkovanie za rampou pri potravinách oproti.

Tešíme sa na teba 🙂

Podrobnosti

Dátum:
19 septembra, 2023
Čas:
17:45 - 19:30
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://coord.info/GCADKPQ

Organizátor

OZ Permoníci

Miesto udalosti

Envirodielnička
Jasovská 1
Bratislava, 851 07 Slovenská republika
+ Google Map